Opoczyńska Liga Halowej Piłki Nożnej - sezon 2017/18

Podsumowanie sezonu 2017/18

Uwaga!!!
Nagroda w konkursie na Najbardziej zgraną i zdyscyplinowaną drużynę OLWPN - bonus o wartości 600 zł w konkursie, który przeprowadzony będzie podczas dekoracji najlepszych drużyn Opoczyńskiej Halowej Ligi w Piłkę Nożną. Prawdopodobieństwo wygranej bardzo wysokie aż 1 do 12 !!!
Warunki:
Spośród zawodników wszystkich 12 drużyn występujących w czterech ligach, dwóch pierwszych zawodników wylosowanych z imienia i nazwiska z jednej drużyny zapewni swojej ekipie bezpłatny udział w następnym sezonie rozgrywkowym. Warunkiem jest to, iż wylosowani zawodnicy będą obecni na hali podczas uroczystości. Zachęcamy do udziału i do mobilizacji zawodników wszystkich drużyn, które zajęły miejsca I - III we wszystkich ligach. Sponsorami nagrody są Przewodniczący Rady Miejsko Gminnej LZS w Opocznie Sławomir Zieliński oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mroczkowie Gościnnym Damian Pietrasik !!!

Pobierz:
Nastąpiła zmiana terminarzy dla III i IV ligi - aktualne znajdują się poniżej (pamiętać o odświeżeniu okna przeglądarki - F5).

UWAGA !!!
W przypadku gdy dwie drużyny mają jednakowa ilość punktów o ostatecznej kolejności decyduje bezpośredni pojedynek. W wypadku remisu różnica bramek, jeżeli różnica jest jednakowa ilość strzelonych bramek.
W przypadku kiedy więcej niż dwie drużyny maja jednakową ilość punktów o kolejności decyduje tzw. mała tabela - wyniki meczy miedzy zainteresowanym drużynami (w innych nieujętych przypadkach zgodnie z przepisami PZPN).

Maj 2018
Do wakacji: 30 dni