In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Opoczyńska Liga Halowej Piłki Nożnej - sezon 2017/18

 

Podsumowanie sezonu 2017/18

 
 
 
 

Uwaga!!!
Nagroda w konkursie na Najbardziej zgraną i zdyscyplinowaną drużynę OLWPN - bonus o wartości 600 zł w konkursie, który przeprowadzony będzie podczas dekoracji najlepszych drużyn Opoczyńskiej Halowej Ligi w Piłkę Nożną. Prawdopodobieństwo wygranej bardzo wysokie aż 1 do 12 !!!
Warunki:
Spośród zawodników wszystkich 12 drużyn występujących w czterech ligach, dwóch pierwszych zawodników wylosowanych z imienia i nazwiska z jednej drużyny zapewni swojej ekipie bezpłatny udział w następnym sezonie rozgrywkowym. Warunkiem jest to, iż wylosowani zawodnicy będą obecni na hali podczas uroczystości. Zachęcamy do udziału i do mobilizacji zawodników wszystkich drużyn, które zajęły miejsca I - III we wszystkich ligach. Sponsorami nagrody są Przewodniczący Rady Miejsko Gminnej LZS w Opocznie Sławomir Zieliński oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mroczkowie Gościnnym Damian Pietrasik !!!

Pobierz:
Nastąpiła zmiana terminarzy dla III i IV ligi - aktualne znajdują się poniżej (pamiętać o odświeżeniu okna przeglądarki - F5).

 

UWAGA !!!
W przypadku gdy dwie drużyny mają jednakowa ilość punktów o ostatecznej kolejności decyduje bezpośredni pojedynek. W wypadku remisu różnica bramek, jeżeli różnica jest jednakowa ilość strzelonych bramek.
W przypadku kiedy więcej niż dwie drużyny maja jednakową ilość punktów o kolejności decyduje tzw. mała tabela - wyniki meczy miedzy zainteresowanym drużynami (w innych nieujętych przypadkach zgodnie z przepisami PZPN).

 
Działo się ...
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
SPECJALIZACJA WOJSKOWA
JWK w Lublińcu - FILM

Nasi partnerzy

Datownik
Październik 2018
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Do matury: 196 dni
Do wakacji: 242 dni
Goście
mod_vvisit_counterDzisiaj174
mod_vvisit_counterWczoraj418
mod_vvisit_counterTen tydzień174
mod_vvisit_counterTen miesiąc7770
mod_vvisit_counterOgółem1683355

Online: 6
Twoje IP: 54.198.55.167

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. ZOBACZ.

Akceptuje Cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information